Leģendu nakts Vilces muižā

             Pēc tikšanās ar TV seriāla “Saplēstā krūze “ radošo komandu, viesi tika aicināti izbaudīt nepiespiesto atmosfēru Vilces muižā. Te bija katram pašam sava izvēle ko darīt, ko apskatīt. Viesus sagaidīja Vilces muižas kungi un dāmas ar kuriem bija iespējams nofotografēties. Tie kuri vēlējās saņemt Jelgavas novada muižu atklātnīšu komplektu bija jāpastrādā – jāsaliek puzles gabaliņi un jāuzzin neliela daļiņa no muižas vēstures, jāatbild uz jautājumiem, jāuzraksta sava dzejas rinda Leģendu nakts iespaidā, kā arī ar muižas kungu vai dāmu varēja pacīnīties šaha spēlē. Viesi varēja priecēt acis apskatot SIA Manelo griezto sveču izstādi. Svece - kā mākslas darbs ar savu dizainu, oriģinalitāti un šarmu. Šajā vakarā tika iedegta īpaši gatavota svece tieši Vilces muižai.

 Romantiskā noskaņā Vilces muižas otrā stāva zālē viesiem bija iespēja pie galdiņiem baudīt Lolitas Duges piparmētru tēju sveču gaismā un  klausīties klasisko mūziku.

   Pēc apmeklētāju pieprasījuma tika vērtas arī muižas pagraba durvis, kur katrs interesents varēja izstaigāt pagraba plašās telpas.

 

  
  
  
  

Pēc muižas apmeklējuma visiem bija iespēja Vilces tautas namā izlocīt kājas un jauki pavadīt laiku “Rudens ballē” kopā ar grupu “Gateris

 . insert_pixel_code_here